REDAKCE: Dvouleté výročí serveru Nekorektně.com

středa 13. května 2009

Vážení a milí čtenáři!

Dnes je tomu přesně dva roky, co náš server začal fungovat - tehdy jako malý, neznámý blog. Z něj jsme se postupem času vypracovali do dnešní podoby, kdy se Vám, čtenářům, snažíme zprostředkovávat zajímavé pohledy na svět, v němž žijeme. Třebaže vedení našeho serveru stojí mnoho tvrdé práce a času, přináší nám radost, když vidíme Váš zájem v diskusích, které jsou u nás zpravidla věcné a slušné. Právě Vám, milí čtenáři, bychom rádi poděkovali za Vaši přízeň i Vaše reakce a rádi bychom Vás ujistili, že budeme i nadále dělat vše, co je v našich silách, aby takových výročí bylo ještě mnoho. Dnes v naší redakci vychází u této příležitosti zvláštní článek, rozhovor s písničkářem, disidentem a signatářem Charty 77 panem Jaroslavem Hutkou o tématu, kterého se snažíme často dotýkat - a sice o české identitě, emigraci, komunistické i ještě starší zátěži.

Vaše redakce Nekorektně.com

5 Comments:

Anonymní řekl(a)...

DEKUJEME!!! Bez vaseho serveru by na internetu zela jedna velka prazdna dira...

Tomas řekl(a)...

Pres obcasny nesouhlas ctu vase clanky rad a vetsinou se s nimy ztotoznuji.
Takze vsechno nejlepsi!

Miroslav Yamato řekl(a)...

I když vás nepovažuji za příliš nekorektní, tak musím připustit, že jsem si vás dal do oblíbených webů a pravidelně čtu :-)

Anonymní řekl(a)...

Tento web mam moc rad. Jen doufam, ze se trosku vratite (hlavne Finrod) k zacatkum ve smyslu vetsi peprnosti, uvolnenosti, trosku ty odborny clanky obcas rozcisnout nakou peknou jedovatou slinou na levicaky a spindiry vseho druhu, jako jste treba sepsuli tu bolsevickou pipinu Hnikovou, atd. Zijem jen jednou a zabava musi bejt. Stojime pri vas!

Anonymní řekl(a)...

Gratuluji k výročí a vyšší než průměrné hustotě dobrých myšlenek :-)
Martin