Z EVROPSKÉHO KOCOURKOVA: Zdrcující úder válečným štváčům 2017

čtvrtek 16. března 2017

Generální tajemník Komunistické strany Sovětského svazu Tavárišč Gulaginěv i šéf Nejvyššího sovětu Rusakov Kotěnočkin s nadšením přivítali odhady výsledků československých voleb, podle kterých reakční opoziční síly zůstaly za očekáváními.

"Československo, ó Československo, jsi šampion! Srdečné gratulace ke skvělému výsledku," napsal Gulaginěv v blahopřejném telegramu.

"Úžasné první odhady," uvedl šéf rumunské komunistické strany Nikolae Lagrescu s tím, že prosocialistické politické strany jsou po volbách na vzestupu. Dodal, že to znamená, že Československo zůstává lidově demokratickou a socialistickou baštou.

Šéf poslanců KSSS Genadij Stalinovič okomentoval vývoj v Československu jako citelnou ránu všem protisocialistickým štváčům: "V Ceskoslovensku se vyplatila odpovědná socialistická politika. To je skvělá zpráva pro všechny komunistické a prosovětské politické síly.”

Myslíte, že si dělám legraci? Tak si přečtěte box v tomto článku.

Ne, vůbec se nedivím, že v Evropě (včetně Nizozemí, ačkoliv vládnoucí věrchuška se snaží ovcím nacpat do hlavy opak) sílí nacionalistické subjekty. 


1 Comment:

Anonymní řekl(a)...

Ten článek měl mít název "Kopeme do komunistů všude kde se dá". Bez tohoto nadpisu je o ničem. CCCP je 26 let mimo hru, komunisti v RF jsou na páté koleji, za celou dobu totality nepamatuji nějaký podobný článek ze strany KS CCCP na oslavu voleb v ČSSR, takže přirovnávat ty oslavné kecy v uvedeném "boxu" na odkazu k vztahům mezi CCCP a ČSSR mohl napsat jen ten, kdo v té době nežil, nebo chodil po chodníku s káčerem Donaldem na provázku a o skutečném životě v totalitě ví velké ho*no.